ایران پلاستیک سایت
خانه / گلدان پلاستیکی / قیمت بهترین گلدان پلاستیکی چرخ دار رنگی
گلدان پلاستیکی چرخ دار رنگی

قیمت بهترین گلدان پلاستیکی چرخ دار رنگی

قیمت بهترین گلدان پلاستیکی چرخ دار رنگی در بازار متفاوت می باشد. متقاضیان خرید این محصول می توانند از طریق فروشگاههای اینترنتی و وب سایت ها قیمت روز آن را بیابند.

گلدان پلاستیکی امروزه کارای بسیار زیادی دارد و می توانند تصفیه کننده خوبی برای هوای آلوده باشد. از همین رو خرید این محصول روزبه روز در حال رشد بوده است. از سوی دیگر کارخانه های تولیدی هر روز نمونه خاصی با طراحی های جدید راهی بازار می کنند. لذا مردم برای ایجاد فضای سبز و آرام بخش در محیط های کوچک نیاز به گل و گیاه دارند. از همین رو به دنبال تهیه گلدان هایی زیبا با نازلترین قیمت می باشند. انتخاب گلدان مناسب از عوامل مهم در شادابی گل محسوب می شود.

گلدان پلاستیکی چرخ دار رنگی

گلدان پلاستیکی چرخ دار رنگی

از ویژگی های جالب گلدان پلاستیکی چرخ دار داشتن چهار عدد چرخ پلاستیکی که زیر آن نسب شده  می باشد. این ویژگی  باعث می شود تا جابجا کردن گلدان به راحتی صورت بگیرد. این گلدان ها از استحکام خوبی برخوردار و دارای رنگ های بسیاری و سایز های بزرگی  هستند.

نمونه های مختلف از این گلدان با زیر گلدانی های مشابه تولید و به بازار عرضه شده است. از همین رو این گلدان بسیار جدید بوده  به نوبه خود توانسته افراد زیادی مجاب به خرید کنند.

گلدان پلاستیکی چرخ دار رنگی

قیمت گلدان پلاستیکی

گلدان پلاستیکی با قیمت های متفاوتی می باشد. مشتریانی که در زمینه پرورش گل فعالیت دارند می توانند نرخ محصولات را از طریق وب سایت ها و فروشگاههای اینترنتی بیابند. این گلدان ها در انواع مختلف مدل ها وارد بازار شده تا مشتریان براساس سلیقه خود آنها را خریداری کنند. همچنین رنگ بندی این گلدان ها بسیار متنوع بوده تا با محیطی که می خواهد مورد استفاده قرا بگیرد ست شوند. گلدان هر چه زیباتر و جذاب تر باشند به محیط اطراف زیبایی خاصی هدیه می کنند.

گلدان پلاستیکی چرخ دار رنگی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
حداقل میزان سفارش 500 هزار تومان
مدیر فروش : هادی زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123372497
پست الکترونیکی: plasticmarket5@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گلدان پلاستیکی ارزان

گلدان پلاستیکی ارزان رنگی تزیینی عمده فروش

گلدان پلاستیکی ارزان قیمت یکی از پرطرفدارترین گلدان های خرید و فروش عمده بازار داخلی …